מגויסים למענכם יוצא לדרך

מגויסים למענכם יוצא לדרך

ההסתדרות יצאה היום במסע הסברה ארצי שקורא למאות אלפי משרתי ומשרתות המילואים לקבל מעטפת סיוע מטעם הארגון – בכלל זה ייעוץ משפטי בנוגע לזכויות המילואימניקים בפנייה למוקד ההסתדרות 2383*, סיוע בחיפוש עבודה, עזרה בייצוג סטודנטים מול מוסדות אקדמיים ואף פעילויות העשרה וכרטיסים מוזלים למופעים ברשת Friends

 

מילואימניק/ית? בהסתדרות דואגים לך – זה המסר במרכזו של מסע ההסברה הארצי של ההסתדרות שיצא היום (ד') לדרך. במסגרת המיזם "מגויסים למענכם" תעמיד ההסתדרות לרשות מאות אלפי משרתי ומשרתות המילואים מעטפת סיוע במגוון תחומים ותאפשר גם למי שאינו חבר בארגון להנות מהטבות.

 

המהלך מלווה בפרסום באינטרנט, בעיתונות, בשלטי חוצות וברשתות החברתיות, והוא מזמין את משרתי המילואים לסרוק קוד QR, להירשם באתר ייעודי שהוקם למענם, ולהתוודע למנגנוני הסיוע והמועדונים השונים של ההסתדרות.

 

בין היתר יוכלו הפונים/ות לקבל:

  • ייעוץ משפטי מעורכי דין במוקד של ההסתדרות בטלפון 2383* (או בווטסאפ 054-8678673), לרבות במקרים של פגיעה בזכויות משרתי מילואים במקומות התעסוקה.
  • סיוע בחיפוש עבודה: חודש מנוי VIP חינם באתר הדרושים הגדול בישראל "אולג'ובס".
  • מעטפת סיוע מטעם נעמת לנשות המילואימניקים.
  • עזרה לסטודנטים במילואים מול מוסדות להשכלה גבוהה.
  • פעילויות העשרה ופנאי, לרבות הרצאות חינמיות בנושאי זכויות עבודה, חוסן אישי, משפחה ועוד.
  • כרטיסים מוזלים למופעי מוזיקה, תרבות והצגות ברשת מועדוני FRIENDS מבית ההסתדרות.
  • סיוע לעצמאים, בשיתוף פורום העצמאים והפרילנסרים מבית ההסתדרות.

 

יו"ר אגף הסברה, דוברות ופרסום בהסתדרות יניב לוי: "אחינו ואחיותינו משרתי המילואים, שעזבו הכול והתגייסו כדי להגן עלינו, צריכים לדעת שאנחנו כאן בבית מגויסים למענם. אחרי שנלחמו במשך חודשים ארוכים בחזית, זה המעט שאנחנו בהסתדרות יכולים לעשות כדי לגמול להם. אני נרגש מהתגובות מחממות הלב שמגיעות מהשטח, ומזמין את כל המשרתים, גם אלה שאינם חברים בהסתדרות, לסרוק את קוד ה-QR ולהיחשף כבר עכשיו למנגנוני הסיוע וההטבות שאנחנו מציעים".