ההסתדרות במרחב שלך

אילת

מרחב אילת כולל בתוכו את אילת וישובי הערבה עד הישוב פארן. עבודת המרחב מתמקדת באיגוד המקצועי, הכשרת והשתלמויות, תרבות ומכללת גמלאים.

קרא עוד על אילת >

אשדוד

מרחב אשדוד כולל בתוכו את יבנה, קריית-מלאכי, גן-יבנה, יישובי המועצה האזורית באר-טוביה וגדרות.

במרחב מגוון רחב של מפעלים ומוסדות המקבלים שירות מהמרחב, עובדי מדינה, עובדי רשויות, נמל, בתי זיקוק, תעשיה, אגן כימיקלים, מסחר ובכללם הריבוע הכחול - שופרסל. כמו כן, עסקים פרטיים.

קרא עוד על אשדוד >

אשקלון

מרחב אשקלון כולל בתוכו את הערים אשקלון, קריית גת ושדרות. כמו כן, את המועצות האזוריות: חוף אשקלון, שפיר, לכיש ומועצה אזורית יואב.

עיקר פעילות המרחב מתמקדת באיגוד מקצועי.

קרא עוד על אשקלון >

גבעתיים ויישובי בקעת אונו

מרחב גבעתיים ויישובי בקעת אונו כולל בתוכו את הרשויות המקומיות גבעתיים, קריית אונו, אור יהודה, יהוד - מונוסון, גבעת שמואל, גני תקווה וסביון. המרחב מאופיין במספר רב של מועסקים ברשויות מקומיות. כמו כן, במפעלי תעשייה, אולמות שמחות ומסחר.

קרא עוד על גבעתיים ויישובי בקעת אונו >

גליל מערבי

מרחב גליל מערבי הוכרז ביום ל' בניסן תשנ"ז, 7 במאי 1997. המרחב משתרע על שטח של 250,000 דונם והוא תוחם בתוכו: שתי מועצות אזוריות (מעלה יוסף ומטה אשר), שלוש עיריות (נהרייה, מעלות תרשיחא ועכו), 5 מועצות מקומיות (שלומי, כפר הורדים, מזרעה, כפר יאסיף מכר ג'דיידה), 18 קיבוצים, 27 מושבים, 9 מצפים ו-6 כפרים ערביים.

קרא עוד על גליל מערבי >

גליל מרכזי

מרחב גליל מרכזי משתרע על שטח גאוגרפי גדול ומאגד בתוכו כ 10 ישובים. ביניהם: שפרעם, טמרה, אעבלין, סכנין, עראבה, ביר אלמקסור, ח'ואלד, דיר חנא, כבול, ראס עלי ושעב . 

מדובר בסקטור ערבי שאין בו מקומות עבודה גדולים ומאורגנים מלבד עובדי העיריות והרשויות המקומיות ומספר מקומות עבודה קטנים .עיקר פעילות המרחב היא בהענקת טיפול, יעוץ וליווי מקצועי של עובדים באופן אינדיבידואלי בפיתרון בעיותיהם.

קרא עוד על גליל מרכזי >

גליל עליון

מרחב גליל עליון מעניק שירות לכ- 107 ישובים בתחום המרחב. לרבות- חצור, צפת וקריית שמונה.
במרחב מרוכזת עבודת האיגוד המקצועי ויתר שירותי ההסתדרות ברמה המקומית: נעמת, צרכנות, קהילה, ספורט ועוד.

קרא עוד על גליל עליון >

העמקים

מרחב העמקים כולל בתוכו כ- 125 ישובים הכוללים שלוש ערים: עפולה, בית שאן ויקנעם, ארבע מועצות מקומיות: איכסאל, דבוריה, זרזיר וכעביה, 5 מועצות אזוריות: יזרעאל, גלבוע, בקעת בית שאן, מגידו ובוסתאן אלמרג', 13 ישובים קהילתיים, 48 קיבוצים, 40 מושבים ו- 15 כפרים ערביים.

קרא עוד על העמקים >

השפלה

מרחב השפלה כולל בתוכו 72 ישובים שהבולטים שבהם הערים לוד, רמלה, מודיעין מכבים רעות, מועצה מקומית שוהם, מועצה אזורית גזר, חבל מודיעין ועמק לוד.

קרא עוד על השפלה >

השרון

מרחב השרון בהסתדרות כולל בתוכו את הערים הרצליה, כפר סבא, רעננה, הוד השרון ורמת השרון. כמו כן את המועצות האזוריות- חוף השרון ודרום השרון ובנוסף את המועצות המקומיות- כפר-שמריהו, כוכב יאיר, צור יגאל ואלפי מנשה.

קרא עוד על השרון >

חדרה - מישור החוף הצפוני

מרחב חדרה (שומרון) כולל בתוכו 94 יישובים בהם: 9 יישובים עירוניים (אור עקיבא, אליכין, בנימינה, גבעת עדה, ג'סר אזרקא, זיכרון יעקב, חדרה, פרדיס ופרדס חנה) והיתר מושבים, קיבוצים ויישובים קהילתיים המאוגדים מוניציפאלית ב-4 מועצות אזוריות : עמק חפר, מנשה, חוף הכרמל ואלונה.

קרא עוד על חדרה - מישור החוף הצפוני >

חולון

מרחב חולון- אזור הינו מרחב החולש על העיר חולון והמועצה המקומית אזור. מרחב חולון כיום חולש על מועסקים רבים הן במגזר הציבורי (רשויות מקומיות , מס הכנסה, ביטוח לאומי, משרד הקליטה, משרד הרישוי, מקווה ישראל, מכון טכנולוגי ועוד). כמו כן, מפעלים פרטיים, בתחום המתכת והאלקטרוניקה, פלסטיק, טקסטיל, עץ, מרכזי קניות, מוסכים, מאפיות ועוד.

קרא עוד על חולון >

חיפה

ההסתדרות במרחב חיפה חולשת על 11 ערים: קריית חיים, טירת הכרמל, דלית אל כרמל ועוספיא, קריית טבעון, נשר, קריית אתא, קריית ביאליק, קריית ים, קריית מוצקין, רכסים ובהדר הכרמל בחיפה. 

קרא עוד על חיפה >

ירושלים

ההסתדרות במרחב ירושלים חרטה על דיגלה את "שמירה על זכויות העובד" במקומות עבודה מאורגנים ובמקומות עבודה בסקטור הפרטי.

מזכירי האיגוד המקצועי מטפלים ומלווים את העובד מרגע פנייתו ועד לקבלת כל הזכויות להן הוא זכאי, לעיתים ובשעת הצורך אף בהגשת תביעה לבית הדין לעבודה.

קרא עוד על ירושלים >

כנרת

מרחב כנרת מקיף כ- 91 ישובים ובהם: ישובים עירוניים, מושבות הגליל, מושבים, קיבוצים, כפרים ערביים. ייחודו של המרחב הוא באוכלוסיות המגוונות ובהם: יהודים, דרוזים, צ'רקסים, מוסלמים, נוצרים ובדואים.

קרא עוד על כנרת >

כרמיאל

מרחב כרמיאל מקיף, נוסף על העיר כרמיאל, את 30 ישובי משגב, את הכפרים: מג'ד אל כרום, בענה, דיר אל אסד ונחף, וכן את ריכוזי הבדואים ואדי סלאמה, כמאנה וחוסניה. אוכלוסיית המרחב הינה אוכלוסיה מעורבת: יהודית וערבית.

קרא עוד על כרמיאל >

מרכז הגליל

מרחב מרכז הגליל הכולל בתוכו הכפרים: ירכא, ג'ולס, אבוסנאן, גת הגליל, ינוח, פקיעין חורפיש, מעיליא, פסוטה, ביתג'ן, ראמה, סאג'ור כסרא וכפר סמיע.

קרא עוד על מרכז הגליל >

משולש דרומי

מרחב משולש דרומי  פועל בין קלנסווה שבצפון ועד לכפר קאסם. עקב המחסור במקומות עבודה באזור, האיגוד המקצועי של המרחב מטפל בעובדים הנמצאים מחוץ לשטח המרחב ומטפלים בכל הקשור ליחסי עבודה, בבעיות של עובדים אל מול מעסיקיהם  ומייצגים את העובדים בבית הדין לעבודה.

קרא עוד על משולש דרומי >

משולש צפוני

ההסתדרות במרחב משלוש צפוני מעמידה את הטיפול בעובדים ובזכויותיהם בראש סולם העדיפות. אנו עושים כל מאמץ על מנת להעניק שירות טוב וטיפול מקצועי, מהיר ויעיל של האיגוד המקצועי, לאלפי חברים העובדים במפעלים ובמוסדות שונים במרחב ומחוץ למרחב.

קרא עוד על משולש צפוני >

נגב

מרחב הנגב כולל בתוכו את באר שבע, אופקים, נתיבות, עומר, מיתר, להבים, רהט, תל שבע, חורה, לקיה, שגב שלום, מועצה אזורית אשכול, מועצה אזורית בני שמעון, מועצה אזורית שדות נגב, מועצה אזורית דרום הר חברון, מועצה אזורית אבו בסמה והמועצה התעשייתית ברמת חובב.

קרא עוד על נגב >

נגב מרכזי

מרחב הנגב המרכזי משתרע מאיזור עין גדי וכלה בישוב ספיר בערבה וכולל בתוכו את הערים ערד, דימונה, מצפה רמון, ירוחם, כסייפה, ערערה בנגב והפזורה הבדואית. כמו כן מושבים בערבה, משאבי שדה ורביבים

קרא עוד על נגב מרכזי >

נצרת

מרחב נצרת נחשב לוותיק מבין כל מועצות הפועלים של היישובים הערבים בישראל וכולל את הישובים הבאים - נצרת, עין מאהל, כפר עילוט, כפר עוזייר וכפר רמאנה . כמו כן את כפר כנא, כפר רינה, כפר משהד, כפר טורעאן, כפר מנדא וכפר יפיע.

קרא עוד על נצרת >

נתניה

ההסתדרות במרחב נתניה פועלת ללא לאות למען עובדות ועובדים, בהגנה על זכויותיהם, שיפור תנאי העסקתם, רווחתם וקידומם המקצועי, תוך מתן דגש על שירות מקצוע בידי עובדים מיומנים ובכלל זאת באמצעות יועצים משפטיים מהטובים בתחום יחסי העבודה .

קרא עוד על נתניה >

עמקים צפוני

ההסתדרות במרחב עמקים צפוני מייצגת את העובדים בנוף הגליל (לשעבר נצרת עלית), מגדל העמק, רמת ישי והישובים ממבואות טבעון עד מזרע, ובצפון עד צומת המוביל. 

קרא עוד על עמקים צפוני >

פתח תקוה

מרחב פתח תקווה כולל בתוכו 47 ישובים, בהם שלוש ערים- פתח תקווה, ראש העין ואריאל, מושבים, קיבוצים וישובים שמעבר לקו הירוק.

קרא עוד על פתח תקוה >

ראשון לציון

מרחב ראשון לציון כולל בתוכו את באר יעקוב, בית דגן ויישובי המועצה האזורית גן רווה: פלמחים, נטעים , גן שורק, בית עובד, בית חנן .

קרא עוד על ראשון לציון >

רחובות

ההסתדרות במרחב רחובות מעניקה שירות לתושבי נס ציונה, רחובות, קריית עקרון, מזכרת בתיה, גדרה בני עייש וכן את המועצות המקומיות גבעת ברנר וגדרות.

קרא עוד על רחובות >

רמת גן בני ברק

מרחב רמת גן כולל בתוכו את הערים רמת גן, רמת אפעל, כפר אזר ובני ברק.

קרא עוד על רמת גן בני ברק >

תל אביב-יפו

ההסתדרות במרחב תל-אביב-יפו הינה שלוחה של ההסתדרות הכללית, המבצעת את כל הפעילות ההסתדרותית בעיר תל-אביב-יפו בה חברים תושבי תל-אביב-יפו או מועסקים בעיר ת"א-יפו.

קרא עוד על תל אביב-יפו >