עובדים בריא

ההסתדרות עוזרת לכם לשמור על אורח חיים בריא

האפליקציה של מועדון "עובדים בריא" מבית ההסתדרות, הופכת את הצעדים שלכם למטבעות בריאות ומאפשרת לכם להמיר את המטבעות להטבות חינם. ההצטרפות פתוחה לכל חברי וחברות ההסתדרות

כחלק מחזונו של יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד, ההסתדרות השיקה בתחילת שנת 2020 את מועדון "עובדים בריא". המועדון שכולל אפליקציה מתקדמת, הוקם כדי להרחיב את סל השירותים לחברי ההסתדרות ולקדם אורח חיים בריא ופעיל יותר בקרב העובדים. 

אפליקציית "עובדים בריא" מאפשרת למשתמשים לנטר את הפעילות הגופנית שלהם, כמו למשל הליכה או ריצה, ולקבל תמונת מצב עדכנית על עמידה ביעדים אישיים של מספר הצעדים ליום.

בין היתר, האפליקציה "סופרת" את הצעדים שעושה המשתמש/ת במשך היום ומאפשרת להמיר את הצעדים ל"מטבעות בריאות". את מטבעות הבריאות שצברו, יכולים המשתמשים לנצל בחנות המתנות באפליקציה כדי לקבל מוצרים או שירותים ללא תוספת תשלום, כמו למשל שוברים כספיים לניצול במגוון רשתות, אימונים אישיים עד הבית, ספר, משקה בריאות או ארוחת בוקר זוגית. בנוסף, האפליקציה מאפשרת להמיר את מטבעות הבריאות גם להטבות ולהנחות למוצרים בתחומי הספורט והפנאי.

לצד ספירת הצעדים והמרתם למטבעות הבריאות, האפליקציה מציעה מגוון שירותים נוספים לרווחת המשתמש. כך לדוגמה, החברים נהנים מהאפשרות ליצור קבוצות וירטואליות במקומות העבודה כדי לעקוב אחרי הביצועים של עמיתיהם ולהתחרות מול משתמשים אחרים; כמו כן, המשתמשים יכולים להשתתף באימונים מודרכים שהוקלטו מראש, ושירותים רבים נוספים.

תוך שנה מיום השקת "עובדים בריא", הצטרפו למעגל משתמשי האפליקציה 200 אלף חברות וחברים שסופרים את צעדיהם, עוקבים אחר הפעילות הגופנית שלהם באופן סדיר ומממשים את ההטבות.

אם אתם חברי וחברות הסתדרות ועדיין אין לכם את אפליקציית "עובדים בריא", אני מזמינה אתכם להצטרף למועדון ללא עלות ולהתחיל לצבור צעדים והטבות.

 

בברכה,

מנכ"לית מועדון "עובדים בריא",

מירי שטח

 

להורדת האפליקציה, לחצו כאן: http://onelink.to/mmbcr2

 

איך ניתן לפנות אלינו בנושא "עובדים בריא"?

אם יש לכם שאלות בנושא האפליקציה, אנו מזמינים אתכם לפנות למוקד הטלפוני של "עובדים בריא" - 079-9120535

המוקד של "עובדים בריא" זמין עבורכם בימים א'-ה' בין השעות 09:00-17:30. 

ניתן להפנות אלינו שאלות גם באמצעות המייל: Ovdim.bari@m4l.co.il

לתקנון אפליקציית עובדים בריא - לחצו כאן.

שימו לב: בשאלות כלליות שלא קשורות ל"עובדים בריא", כמו למשל שאלות על זכויות במקום העבודה, ניתן לפנות למוקד לכל עובד/ת של ההסתדרות - 2383*