חדשות ההסתדרות

 

| יו"ר ההסתדרות: "הלוואי והמצב בישראל היה טוב כמו יחסי העבודה במדינה" 

"אני עושה כל מאמץ כדי לייצר פתרונות בשוק העבודה במיוחד כעת בזמן מלחמה, אבל איך עושים שינוי ואיך אפשר לנהל מערכה ללא ניהול טוב של המדינה?", כך אמר היום יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד בכנס אלי הורוביץ לכלכלה ולחברה בצל מלחמה. "המשק חזק כי יחסי העבודה טובים. אבל צריך לדעת איך לתכנן ולהוציא את הכסף ואיך ליישם את התקציב בצורה נכונה"

קרא עוד על יו"ר ההסתדרות: "הלוואי והמצב בישראל היה טוב כמו יחסי העבודה במדינה"  >

| הסכם חדש לעובדי טקג'ט אירופוילס

ההסתדרות במרחב גליל מערבי, הנהלת טקג'ט אירופוילס וועד העובדים חתמו הבוקר על הסכם קיבוצי חדש בחברה. ההסכם כולל שיפור בתנאי השכר והרווחה, תוקפו עד סוף שנת 2027 והוא רלוונטי ל-470 עובדות ועובדים.

קרא עוד על הסכם חדש לעובדי טקג'ט אירופוילס >

| מחר: "בתים מבפנים" בבית הוועד הפועל

אירוע הארכיטקטורה השנתי של תל אביב-יפו - "בתים מבפנים" - יתקיים מחר, יום חמישי, 23.5.24, גם בבית הוועד הפועל של ההסתדרות. הסיור פתוח לציבור וללא תשלום. ניפגש בשעה 17:00 בחזית בית הוועד הפועל, רחוב ארלוזורוב 93 בתל אביב.

קרא עוד על מחר: "בתים מבפנים" בבית הוועד הפועל >

| ניצחון להסתדרות: תמשיך להיות ארגון העובדים היציג בתאגיד הפיקוח הווטרינרי

בית הדין האזורי בחיפה דחה את בקשת הצד של הסתדרות הרופאים הווטרינרים וקבע כי היא אינה ארגון עובדים. עוד נקבע כי כל עובדי תאגיד הפיקוח הווטרינרי מהווים יחידת מיקוח אחת וכי אין מקום להכיר בווטרינרים כיחידת מיקוח נפרדת

קרא עוד על ניצחון להסתדרות: תמשיך להיות ארגון העובדים היציג בתאגיד הפיקוח הווטרינרי >

| בואו לסיור בבית הוועד הפועל של ההסתדרות

אירוע הארכיטקטורה "בתים מבפנים" שמתקיים מדי שנה בעשרות מבנים ברחבי תל אביב-יפו, מציע סיור גם בבית הוועד הפועל של ההסתדרות. הסיור פתוח לציבור וללא תשלום, וייערך ביום חמישי הקרוב, 23.5.24. ניפגש בשעה 17:00 בחזית בית הוועד הפועל, רחוב ארלוזורוב 93 בתל אביב. לא נדרשת הרשמה מראש.

קרא עוד על בואו לסיור בבית הוועד הפועל של ההסתדרות >

| יום המודעות לשוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות נערך בהסתדרות

אירוע לציון יום המודעות לשוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, נערך הבוקר לעובדות ולעובדי ההסתדרות. יום המודעות הבינלאומי אמנם מצוין מדי שנה בשלושה בדצמבר, אולם בשל המלחמה ההסתדרות ציינה אותו היום.

קרא עוד על יום המודעות לשוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות נערך בהסתדרות >

| ביום חמישי: סיור אדריכלי בבית הוועד הפועל

אירוע הארכיטקטורה השנתי "בתים מבפנים" חוזר לבית הוועד הפועל של ההסתדרות. הציבור הרחב מוזמן לסיור בבית הוועד הפועל, שנפתח לפני 71 שנה והיה אחד ממבני הציבור הראשונים במדינת ישראל. הסיור ייערך ביום חמישי הקרוב, 23.5.24 בשעה 17:00. ניפגש בחזית הבניין ברחוב ארלוזורוב 93 בתל אביב. ללא תשלום. לא נדרשת הרשמה מראש.

קרא עוד על ביום חמישי: סיור אדריכלי בבית הוועד הפועל >

| בעוד שבוע: סיור "בתים מבפנים" בבית הוועד הפועל

אירוע הארכיטקטורה השנתי "בתים מבפנים" חוזר לבית הוועד הפועל של ההסתדרות. הציבור הרחב מוזמן לסיור בבית הוועד הפועל, שנפתח לפני 71 שנה והיה אחד ממבני הציבור הראשונים במדינת ישראל. הסיור ייערך ביום חמישי הבא, 23.5.24 בשעה 17:00. ניפגש בחזית הבניין ברחוב ארלוזורוב 93 בתל אביב. ללא תשלום. לא נדרשת הרשמה מראש.

קרא עוד על בעוד שבוע: סיור "בתים מבפנים" בבית הוועד הפועל >

| ראשי איגודים מניו יורק נפגשו עם יו"ר ההסתדרות

ראשי איגודים מקצועיים מהעיר ניו יורק, שמבקרים בימים אלה בישראל במשלחת סולידריות בשיתוף הפדרציות היהודיות UJA - נפגשו היום עם יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד ועם בכירי ההסתדרות, בבית ההסתדרות בתל אביב. הצדדים דיברו על המלחמה בישראל ועל פעולות המחאה הרבות נגד ישראל בעולם, ובניו יורק בפרט. ראשי האיגודים הביעו רצון לסייע בהסברה ושיח בין ההסתדרות ובין איגודים מקצועיים בארה"ב.

קרא עוד על ראשי איגודים מניו יורק נפגשו עם יו"ר ההסתדרות >