איגודים מקצועיים

האגף לאיגוד מקצועי

האגף לאיגוד מקצועי, מטפל בהתארגנות עובדים ובייצוגם אל מול המעסיק, מבחינת תנאי שכרם, עבודתם, רווחתם וביטחונם התעסוקתי, גמלתם והבטחת עתידם של העובדים וכן בעניינים נוספים הקשורים לתחום יחסי העבודה שבין העובד למעסיקו.

קרא עוד על האגף לאיגוד מקצועי >

הסתדרות עובדי המדינה

הסתדרות עובדי המדינה הינה חלק מהסתדרות העובדים הכללית החדשה. הסתדרות עובדי המדינה מייצגת ומאגדת את כלל עובדי המדינה.

קרא עוד על הסתדרות עובדי המדינה >

הסתדרות המעו"ף

הסתדרות המעו"ף (הסתדרות הפקידים לשעבר) הינה האיגוד המקצועי הגדול בארץ, המונה כ-250,000 חברים.
הסתדרות המעו"ף- עובדי מנהל, משק ופקידים, מאגדת בתוכה מקומות עבודה מכל רובדי המשק - החל מעובדי הרשויות המקומיות, דרך עובדי המסחר והבנקים ועד המוסדות להשכלה גבוהה.

קרא עוד על הסתדרות המעו"ף >

הסתדרות הגמלאים

הסתדרות הגמלאים הינה ארגונם היציג של 800,000 הגמלאים החיים במדינת ישראל. הסתדרות הגמלאים נאבקת למען העלאת רמת ואיכות חייהם של הגמלאים כאשר עשייתה נוגעת לכלל המישורים והנושאים המשפיעים על מהלך חייו היומיומי של הגמלאי. בראש הסתדרות הגמלאים עומד שמוליק מזרחי.

קרא עוד על הסתדרות הגמלאים >

הסתדרות המזון והפרמצבטיקה

הסתדרות עובדי המזון והפרמצבטיקה מאגדת בתוכה את העובדים בענפי היצור והפיתוח במזון ובפרמצבטיקה. האיגוד נותן לחבריו את ההגנה והליווי המקצועי במהלך כל תקופת העבודה של החבר, תוך הקפדה על תנאי עבודה, דאגה לעתידו הפנסיוני, לרווחתו ולהגנתו הפיזית והכלכלית בעבודתו לאורך כל שנותיו.

קרא עוד על הסתדרות המזון והפרמצבטיקה >

איגוד עובדי דפוס, תקשורת, אומנים, אנרגיה ומורי דרך בהסתדרות

איגוד עובדי דפוס, תקשורת, אומנים, אנרגיה ומורי דרך בהסתדרות, מאגד את העובדים בענפי הדפוס (הכולל את עובדי הדפוס, נייר, כריכה, גרפיקה, עיתונות יומית ותקופתית וקארטונאז ; עובדי התקשורת (הכולל את עובדי הענף, ההפקה, רדיו וטלוויזיה ועובדי הקולנוע) ; האמנים, לרבות השחקנים, בימאים, יוצרים, מוסיקאים, זמרי ועובדי אופרה, עובדי במה ומנהלה ועובדי מוסדות התרבות ; עובדי האנרגיה (כולל עובדי חברות הדלק, נפט, גז, חשמל ופחם) ומורי הדרך.

קרא עוד על איגוד עובדי דפוס, תקשורת, אומנים, אנרגיה ומורי דרך בהסתדרות >

הסתדרות עובדי הבניין והעץ

בחודש יולי האחרון חתמנו על עדכון להסכם הקיבוצי הענפי שיכנס לתוקף עם פרסום צו ההרחבה. משמעות ההסכם היא כי שכר המינימום בענף הבניין יעלה ל- 4,800 ₪ כפעימה ראשונה ול- 5,000 ₪ כפעימה שנייה(!), בינואר 2012. מדובר במהלך המשותף לנו ולהתאחדות הקבלנים, שני הארגונים רואים לנגד עיניהם את טובת הענף, את קידומו והתרחבותו, את ההזדמנות לשפר את השכר הפנסיוני של העובדים הקיימים ואלה המשתלבים בענף ואת הצורך הדחוף בשיפור תדמיתו של הענף. כמו כן ההסכם שם דגש על החשיבות של רכישת השכלה מקצועית כאמצעי לקידום בסולם הדרגות.

קרא עוד על הסתדרות עובדי הבניין והעץ >

הסתדרות המהנדסים, האדריכלים והאקדמאים במקצועות הטכנולוגיים בישראל

מאז הקמת בראשית שנות השלושים, שוקדת הסתדרות המהנדסים על שימור ושיפור תנאי השכר העבודה וההשתלמויות ,הייחודים לעמיתיה ושותפה נאמנה לארגונים הנוספים בהסתדרות לשם קידום האינטרסים של כלל ציבור העובדים במקומות העבודה .

קרא עוד על הסתדרות המהנדסים, האדריכלים והאקדמאים במקצועות הטכנולוגיים בישראל >

הסתדרות המלונאים, אירוח, אולמות השמחה וגני האירועים, שמירה ואבטחה, ניקיון ואחזקה, סיעוד, משק הבית, המשקם וחקלאות

הסתדרות העובדים השכירים מאגדת בתוכה את העובדים בענפי המלונאות, האירוח, אולמות השמחה וגני האירועים, שמירה ואבטחה, ניקיון ואחזקה, סיעוד,משק הבית, כימיה, המשקם וחקלאות.

קרא עוד על הסתדרות המלונאים, אירוח, אולמות השמחה וגני האירועים, שמירה ואבטחה, ניקיון ואחזקה, סיעוד, משק הבית, המשקם וחקלאות >

איגוד עובדי צה"ל

איגוד עובדי צה"ל הינו האיגוד המקצועי היציג של כלל העובדים האזרחיים המועסקים על ידי צה"ל, עובדי צה"ל המועסקים במחנות ויחידות צה"ל ברחבי המדינה. האיגוד מייצג את מגוון המקצועות בהם עוסקים העובדים מתחומי הייצור, השיקום והאחזקה ועד תחומי ההיי- טק

קרא עוד על איגוד עובדי צה"ל >

הסתדרות ההנדסאים בישראל

הסתדרות ההנדסאים הינה האיגוד המקצועי, המאגדת את ציבור ההנדסאים, הטכנאים, הלבורנטים והשרטטים, העוסקים בכל תחומי ההנדסה הטכנולוגיה ומדעי הניהול כגון: מכונות, בניה, אדריכלות, אלקטרוניקה, מחשוב, תעשיה וניהול, מכשור ובקרה, חשמל, פיסיקה, כימיה, מדעי הגרעין, מחשבים, חקלאות, הנדסת הסביבה ועוד, הפועלים בכל מגזרי המשק הציבורי והעסקי בהתאם לחוקת ההסתדרות והסדר האוטונומיה, המהווים חלק בלתי נפרד מהחוקה.

קרא עוד על הסתדרות ההנדסאים בישראל >

נעמת

נעמת היא תנועת נשים, הגדולה בישראל, המאגדת בתוכה את כל חברות ההסתדרות: הן העובדות מחוץ למשק ביתן והן העובדות במשק ביתן.

קרא עוד על נעמת >

הסתדרות הנוער העובד ולומד

הסתדרות הנוער העובד והלומד הינה תנועה חברתית האחראית על אספקת שירותי חינוך, תרבות, קהילה וכמובן מהווה כאיגוד המקצועי בעבור בני הנוער בטווח הגילאים 10-18.

קרא עוד על הסתדרות הנוער העובד ולומד >

הסתדרות האקדמאים במדעי החברה והרוח (המח"ר)

הסתדרות האקדמאים במדעי החברה והרוח (המח"ר) מאגדת בתוכה עובדים שכירים ובעלי השכלה אקדמית מושלמת במקצועות מדעי החברה והרוח.
מטרות הסתדרות המח"ר הן: ייצוג העניינים המקצועיים של החברים, קידום מקצועי ושיפור תנאי העבודה והשכר והשתלמות מקצועית והרחבת הידע.

קרא עוד על הסתדרות האקדמאים במדעי החברה והרוח (המח"ר) >

הסתדרות האחים והאחיות בישראל

הסתדרות האחים והאחיות בישראל מאגדת בתוכה את האחים והאחיות העובדים במוסדות הבריאות במדינת ישראל, במסגרת ייצוגית של ארבע חטיבות: בתי החולים, קהילה, בריאות הציבור והחינוך.

קרא עוד על הסתדרות האחים והאחיות בישראל >

איגוד המשפטנים

איגוד המשפטנים הוקם ב- 1965 ונחשב ל"הסתדרות מקצועית ארצית", על פי חוקת ההסתדרות. איגוד המשפטנים מטפל בתנאי העבודה והשכר של עורכי הדין בשירות הציבורי (למעט פרקליטות המדינה על מחוזותיה).

קרא עוד על איגוד המשפטנים >

איגוד העובדים הסוציאליים

איגוד העובדים הסוציאליים מאגד בתוכו את העובדים סוציאליים העובדים בתחומים השונים של העבודה הסוציאלית. כגון- שיקום, בריאות, בריאות הנפש, משפחה, ילדים בסיכון ועוד.

קרא עוד על איגוד העובדים הסוציאליים >

איגוד הרנטגנאים בישראל

איגוד הרנטגנאים בישראל הוא הארגון המקצועי המייצג את העוסקים ברנטגנאות והדמיה בישראל. תפקידי האיגוד הם רבים: האיגוד פועל לשיפור תנאי העבודה והשכר של ציבור העובדים במקצוע הרנטגן והדימות הרפואית המיוצג על ידו וחתום על הסכמי עבודה קיבוציים עם ארגוני מעבידים וכן עם מעבידים, לטיפול בסכסוכי עבודה בהיקף ארצי. האיגוד אף פועל לשכלול מקצוע הדימות הרפואית, פיתוחו, הרחבתו והשתלמות העובדים בו.

קרא עוד על איגוד הרנטגנאים בישראל >

איגוד הימאים בישראל

איגוד קציני הים הינו הסתדרות מקצועית ארצית אשר מטפל בקציני הים המועסקים באוניות סוחר ישראליות ובקצינים המועסקים בשלוחות חוף, במקצועות שדרישת התפקיד מחייבת ידע וניסיון ימי.

קרא עוד על איגוד הימאים בישראל >

איגוד הפרה רפואיים

איגוד הפרה רפואיים מאגד בתוכו את עובדי מקצועות הבריאות. ביניהם, המרפאים בעיסוק, טכנולוגיים רפואיים, דיאטנים, קלינאי תקשורת וסייעות שיניים.

קרא עוד על איגוד הפרה רפואיים >

איגוד הרוקחים

איגוד הרוקחים הוא ארגון של ההסתדרות הכללית החדשה ופועל במסגרת האגף לאיגוד מקצועי. האיגוד מאגד בתוכו את הרוקחים ועוזרי הרוקחים בשירות הציבורי (שירותי בריאות כללית, משרד הבריאות ובי"ח הדסה)

קרא עוד על איגוד הרוקחים >

איגוד עובדי הסלולר, האינטרנט וההיי-טק

איגוד עובדי הסלולר, האינטרנט וההיי-טק בהסתדרות הוקם בשנת 2014 ומאז הוא משמש ככתובת לעשרות אלפי עובדים מחברות התקשורת וההיי-טק שבחרו לממש את זכותם והתאגדו בהסתדרות

קרא עוד על איגוד עובדי הסלולר, האינטרנט וההיי-טק >

ארגון העיתונאים

ארגון העיתונאים פועל במטרה לשפר את מעמד העיתונאי ותנאי העסקתו, וכן להקנות כלים מקצועיים לעוסקים בתחום, על מנת לחזק את מעמדה של העיתונות.

קרא עוד על ארגון העיתונאים >

חטיבת המועצות הדתיות ושירותי הדת בהסתדרות

החטיבה, בראשות רפאל מלאכי, פועלת על מנת להעניק סיוע למגוון העובדים במגזר החרדי-דתי, תוך דגש מיוחד על ליווי התארגנויות חדשות וגיבוש הסכמים קיבוציים, אשר נותנים מענה ייחודי ומותאם לאורחות החיים החרדיים של העובדים.

קרא עוד על חטיבת המועצות הדתיות ושירותי הדת בהסתדרות >