ביום א': מועצת העובדים של קואופ ישראל בפגישה ראשונה עם הנאמנים

ביום ראשון (2/12), בשעה 13:00, מועצת העובדים הארצית של קואופ ישראל, תקיים ישיבה מיוחדת במשרדי החברה במודיעין, בהשתתפות למעלה מ-40 נציגי עובדים מסניפי הרשת בכל רחבי הארץ.

העובדים, המיוצגים על ידי עורכי הדין גלילה ואלון הורנשטיין, הזמינו לישיבה את הנאמנים שמונו על ידי בית המשפט על מנת לערוך היכרות בין הצדדים, ולהתחיל לפעול בשיתוף פעולה למען קידום מכירת החברה כמקשה אחת. נזכיר כי לדרישה למכור את קואופ כמקשה אחת, התייחס אמש יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן שהדגיש כי "זו המטרה המרכזית שצריכה לעמוד לנגד עיני הנאמנים, תוך הסדר שמבטיח את המשך העסקת העובדים וקיומו של ההסכם הקיבוצי".

אורי צרפי, יו"ר הוועד הארצי של עובדי הקואופ, מסר היום כי: "שיתוף הפעולה של הנאמנים עם הוועד וההסתדרות, חיוני להצלת הרשת ומעורר תקווה. קואופ היא רשת טובה עם ועד אחראי ועובדים מסורים ולכל הצדדים יש אינטרס משותף אחד – להציל את הרשת בשלמותה".

ראובן פרי, ראש חטיבת המסחר בהסתדרות המעו"ף ציין כי: "אנו מברכים על כניסתם של הנאמנים לתפקיד ועל חזרה לשגרה בסניפי הרשת, תוך חידוש האספקה לחנויות והתחייבות לתשלום משכורות העובדים. לנאמנים יש אחריות לפעול בשיתוף פעולה עם ההסתדרות והוועד על מנת להבטיח את המשך קיומה של הרשת בכללותה כמקור פרנסתם של כלל עובדיה".