לאיזה מרחב אני שייך?
עמוד הבית    חדשות    האחיות במרכז הרפואי "הדסה" יקיימו ביום ראשון אסיפת הסברה
האחיות במרכז הרפואי "הדסה" יקיימו ביום ראשון אסיפת הסברה


31-10-2013

זאת במחאה על החלטת ההנהלה שלא לשלם מחצית משכר האחיות המועסקות במרכז הרפואי *** האחיות יעבדו במתכונת חירום בלבד *** אסיפת העובדים תתקיים ביום ראשון, ה- 3.11.13 בשעות 10:00-12:00 בסמוך לבניין ההנהלה בקמפוס עין כרם בירושלים *** יו"ר הסתדרות האחיות, אילנה כהן: "האחיות עומדות על זכותן הבסיסית לקבל את מלוא שכרן במועד. שכרן אינו הפקר. לא יעלה על הדעת שהאחיות שהעניקו טיפול רפואי משך כל החודש, לא יקבלו את שכרן מלא"

 

 

האחיות במרכז הרפואי "הדסה" יקיימו ביום ראשון אסיפת הסברה. זאת במחאה על החלטת ההנהלה שלא לשלם מחצית משכר האחיות המועסקות במרכז הרפואי. האחיות יעבדו במתכונת חירום בלבד. אסיפת העובדים תתקיים ביום ראשון, ה- 3.11.13 בשעות 10:00-12:00 בסמוך לבניין ההנהלה בקמפוס עין כרם בירושלים.  כתב/צלם מוזמנים לסקר.

 

באסיפת העובדים יישאו דברים, בין היתר, יו"ר הסתדרות האחיות, אילנה כהן ויו"ר וועד האחיות במרכז הרפואי הדסה, צילה גרא.

 

יו"ר הסתדרות האחיות, אילנה כהן אומרת היום: "האחיות עומדות על זכותן הבסיסית לקבל את מלוא שכרן במועד. שכרן אינו הפקר. לא יעלה על הדעת, כי האחיות שהעניקו טיפול משך כל החודש, לא יקבלו את שכרן וישהו באי וודאות מוחלטת. אחות שמטפלת בחולים צריכה לקבל את שכרה! צריכה להאכיל את בני ביתה". עוד אמרה כהן: "אני קוראת לכל הגורמים הרלוונטיים להיכנס לאלתר למו"מ עד להגעה לפתרון דחוף וקבוע למרכז הרפואי הדסה על מנת שניתן יהיה להמשיך ולספק שירות רפואי וסיעודי מעולה למאות אלפי תושבי ירושלים והסביבה".אודות  הטבות לחברים  מוסדות ההסתדרות  חדשות  פעילות ההסתדרות  הקו החם  מפת אתר